Erdvės ir paslaugos

group 42@2x 2

Erdvės ir paslaugos

Alytaus kultūros centre, pagal Jūsų poreikius, yra nuomojamos erdvės, teikiamos įgarsinimo ir apšvietimo paslaugos. Paslaugų kainas rasite čia.

Renginių koordinatorė Rūta Kavolynienė

+370 672 925 40, +370 618 13962
renginiai@alytuskc.lt

Didžioji salė

Didžioji salė – tai pagrindinė Alytaus kultūros centro koncertų salė ir didžiausia salė Alytaus apskrityje.

Mažoji salė

Salė pritaikyta kameriniams, mažesnio formato renginiams, spektakliams, konferencijoms, akustiniams koncertams, susitikimams su menininkais.

Parodų salė

Antrojo aukšto parodų salė pritaikyta diskusijoms, bendravimui su menininkais, interviu rengimui, parodų pristatymams, fotografavimui, filmavimui, komunikacijos veiklai ypatingos įrangos nereikalaujantiems renginiams ir kt.

Mažoji parodų salė

Antrojo aukšto mažoji parodų salė pritaikyta diskusijoms, bendravimui su menininkais, interviu rengimui, parodų pristatymams, fotografavimui, filmavimui, komunikacijos veiklai ir kt.

Antro aukšto vestibiulis

Tinkamas repeticijoms, kūrybinėms dirbtuvėms, seminarams, konferencijoms, pristatymams, ypatingos įrangos nereikalaujantiems renginiams, privatiems renginiams, banketams ir furšetams.

Lauko amfiteatras

Lauko scena yra pritaikyta pramoginiams ir klasikinės muzikos koncertams, miuziklams, šokių vakarams ir kitiems renginiams.

Pirmo aukšto vestibiulis

Tinkamas repeticijoms, kūrybinėms dirbtuvėms, seminarams, konferencijoms, pristatymams, ypatingos įrangos nereikalaujantiems renginiams.

Trečio aukšto vestibiulis

Tinkamas repeticijoms, kūrybinėms dirbtuvėms, seminarams, konferencijoms, pristatymams, ypatingos įrangos nereikalaujantiems renginiams, privatiems renginiams.

Konferencijų salė

86,51 kv. m. ploto salė pritaikyta susirinkimų, seminarų, konferencijų organizavimui.
Gali būti pastatoma iki 70 kėdžių.
Salėje yra projektorius ir ekranas.

Parodų erdvė

Erdvė pritaikyta diskusijoms, bendravimui su menininkais, interviu rengimui, parodų pristatymams, fotografavimui, filmavimui, komunikacijos veikloms, ypatingos įrangos nereikalaujantiems renginiams ir kt. Šioje parodų erdvėje įrengtas kryptinis apšvietimas, padedantis garantuoti kokybišką ekspozicijų įrengimą.