Naujienos

Į Alytaus kultūros centro didžiąją sceną grįžta cirkas!

By 2021 16 lapkričio No Comments
nuotrauka1

Keletą metų planuotas, bet dėl pandemijos vis atšauktas ar perkeltas Cirko festivalis, tikimasi, pagaliau pradžiugins alytiškius ryškiais cirko pasirodymais ir siurprizais, jau gruodžio 5 d. Į Alytaus kultūros centrą sugužės cirko artistai iš Lietuvos bei Latvijos. Žiūrovų lauks ne tik didysis cirko šou, bet ir edukaciniai užsiėmimai.

Pasak festivalio projekto ir cirko studijos „Dzūkija“ būrelio vadovo Alberto Chazbijavičiaus,  tarptautinis cirko festivalis – sena tradicija, gyvuojanti nuo 1990 m. Alytus jau nuo seno garsėjo talentingais cirko artistais. Vienu metu čia gyvavo net 2 liaudies ir mėgėjų cirko kolektyvai, kurie skynė laurus tarptautiniuose festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje. Pagrindinė cirko konkurso idėjos puoselėtoja yra Kultūros centro cirko studija „Dzūkija“, kurios artistai yra tarptautinių festivalių-konkursų laureatai, dažnai puošiantys Alytaus miesto renginius ir šiam festivaliui taip pat ruošiantys ne vieną įspūdingą numerį.

Cirko festivalio programoje žiūrovai išvys ne tik alytiškius, bet ir svečius iš Šakių cirko mokyklos „Šypsena“, Visagino cirko studijos „Akrobalansas“, „Amber“ cirko, klouną Albertuką, Rygos cirko „Jauniba“ artistus. Programoje numatyta beveik 20 įvairaus žanro pasirodymų, skirtų visiems žiūrovams – nuo pačių mažiausių iki vyriausių. Susirinkusiųjų lauks ne tik staigmenos, bet ir cirko edukacijos, kuriose alytiškiai ir miesto svečiai galės bent maža dalimi pajusti, ką reiškia būti cirko artistu.

Spalvotas, linksmas ir įspūdingas Cirko pasaulis lauks mažų ir didelių žiūrovų Alytaus kultūros centre gruodžio 5 d. Programa nuo 12 val. prasidės edukacijomis, o didysis cirko šou įvyks 14 val. Nemokamus bilietus į festivalį platina www.kakava.lt ir Alytaus kultūros centro kasa. Prašome gerbti vieniems kitus ir neplanuojantiems eiti kvietimų neišsiiminėti, o jei nutiko, kad turite kvietimą, bet vykti negalite – padovanokite jį draugui. Daugiau informacijos rasite www.alytuskc.lt. Projektas dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Alytaus miesto savivaldybės.

Įrankių Juosta