Naujienos

Informacija dėl renginių datų pokyčių (ATNAUJINAMA)

By 2020 13 kovo 25 gegužės, 2020 2 komentarai

Visame pasaulyje sparčiai plintant Koronos virusui, Lietuvos vyriausybės nutarimu masiniai renginiai nuo kovo 13 d. visoje Lietuvoje, taip pat ir Alytaus kultūros centre NEVYKS iki atskiro vyriausybės nutarimo. Meno kolektyvų repeticijos šiuo metu taip pat stabdomos.

Dėl naujų renginių datų ir kitos informacijos, susijusios su bilietais, į kasą kreipkitės tel. nr. +370 659 86979. El.p. akkckasa@gmail.com . Kol kas lankytojai bus aptarnaujami tik nuotoliniu būdu (telefonu ir el. paštu).

Kovo 18 d. „Domino“ teatro spektaklis „Testas“ perkeliamas. Kai tik bus panaikintas draudimas organizuoti masinius renginius, DOMINO teatras per 5 darbo dienas informuos visus žiūrovus apie karantino metu turėjusių įvykti spektaklių perkėlimą. Atkreipiame dėmesį, kad žiūrovai į perkeltus DOMINO teatro renginius bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, jų keisti nereikia. Jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, siūloma peržiūrėti DOMINO teatro repertuarą – jeigu turės galimybę organizatoriai, Jūsų įsigytus bilietus pakeis į kitą datą. Tokiu atveju, taip pat kilus ir papildomiems klausimams, prašoma kreiptis individualiai, el. paštu info@dominoteatras.lt ne vėliau kaip likus 3 darbo dienoms iki perkelto renginio datos.

Kovo 20 d. ansamblio „Lietuva“ koliažinė opera „Mažvydas“ perkeliama į spalio 8 d. Visi anksčiau įsigyti bilietai galioja ir dėl jų papildomai kreiptis nereikia. Jei Jūsų netenkina naujos spektaklių datos, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766 . Pinigai už bilietus bus grąžinami iki gegužės 1 d.

Kovo 21 d. grupės „Mango“ koncertas perkeliamas į lapkričio 5 d. 18:00. Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu Jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti nuo kovo 31 d. iki balandžio 30 d. Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu info@bilietai.lt ir nuo kovo 31 d. iki balandžio 30 d. atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą (užpildytas formas siųsti nurodytu laikotarpiu). Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Kovo 25 d. Vido Bareikio koncertas „Ežero dugne“ perkeliamas į Gruodžio 3 d. Anksčiau įsigyti bilietai galios ir dėl jų kreiptis papildomai nereikia.

Kovo 28–29 d. X-asis tarptautinis Cirko festivalis perkeliamas į Gruodžio 5–6 d. Įsigyti bilietai galios tie patys. Norėdami grąžinti bilietus, prašome kreiptis iki kovo 31 d. į ticketmarket.lt kasas.

Balandžio 1 d. „Sare Roma“ ir Ištvano Kvik koncertas perkeliamas į Rusgėjo 3 d. Bilietai galios tie patus. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki gegužės 16 d. Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Balandžio 7 d. grupės „Lietuvaičiai“ koncertas perkeliamas. Nauja data bus paskelbta per 7 dienas nuo leidimo rengti masinius renginius pradžios. Įsigyti bilietai galios tie patys. Bilietai, pirkti kasose, yra grąžinami kasose – už juos yra grąžinami grynieji pinigai (išimtiniais atvejais, jeigu kasoje nėra pinigų, klientas gali pildyti grąžinimo formą internetu, nurodydamas turimų bilietų barkodus). El. bilietai ir bilietai įsigyti „PayPost“ skyriuose grąžinami užpildžius „Bilietų grąžinimo prašymą“ https://www.ticketmarket.lt/lt/p/puslapis/bilietu-grazinimo-prasymas

Balandžio 17 d. Andriaus Mamontovo koncertas – perkeliamas. Kai tik organizatoriai sulauks Vyriausybės nutarimo, jog masiniai renginiai gali vykti įprasta tvarka – per 7 dienas paskelbs perkėlimus. 

Balandžio 20 d. Rolando Kazlo spektaklis „Pamoka“ – perkeliamas į Rugsėjo 17 d. Įsigyti bilietai galioja į perkeltą spektaklį ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu nauja renginio data Jums netinkama – bilietus galite grąžinti nuo liepos 1 d. iki liepos 31 d. Kreiptis tiesiogiai į bilietų platintoją www.tiketa.lt

Balandžio 22 d. „Domino“ spektaklis „Tobuli melagiai“ – bus perkeliamas. Kai tik bus panaikintas draudimas organizuoti masinius renginius, DOMINO teatras per 5 darbo dienas informuos visus žiūrovus apie karantino metu turėjusių įvykti spektaklių perkėlimą. Sekite naujienas DOMINO teatro „Facebook“ paskyroje bei internetinėje svetainėje www.dominoteatras.lt

Balandžio 24 d. Jazzu koncertas „Mano namai“ perkeliamas į rugsėjo 18 d. Įsigyti bilietai galios tie patys, informaciją dėl bilietų grąžinimo sekite bilietų platintojo puslapyje www.tiketa.lt

Tikimės, kad situacija pasaulyje greitai stabilizuosis ir galėsime toliau Jus kviesti į įvairius renginius. Linkime būti sveikiems, atsakingiems ir pakantiems, nei vieno renginio data nėra keičiama šiaip sau. Saugomės patys ir saugome Jus.

2 komentarai

 • Ilona parašė:

  Man grąžinkite pinigus už kovo 15d. 14 val.muziklą “Paryžiaus katedra” -2 bilietai po 22,22 euro viso 44,44 euro.Mano bilietas buvo 11 eilė 21,22 vietos.
  Nežadu šiais metais vykti į jokius renginius,nes esu rizikos grupėje ir man nerekomenduojama niekur eiti kur masiniai renginiai.
  Prašau grąžinti man pinigus ir jokio spektaklo atidėjimo man nereikia,nes negalėsiu dalyvauti viso 44,44 euro.Ačiū.

  • AKC parašė:

   Sveiki, „Paryžiaus katedra“ pas mus buvo rodoma vasario 27 d. ir ji vyko įprastai, daugiau šis miuziklas rodomas nebuvo, tad nežinome apie kokį renginį kalbate, kreipkitės į bilietų platintoją iš kurio įsigijote minėtus bilietus.

Parašykite komentarą