Naujienos

Informacija dėl renginių datų pokyčių karantino metu

By 2020 13 kovo 28 liepos, 2020 No Comments

DĖMESIO! STRAIPSNIS NEBEAUTNAUJINAMAS, KAI PASIRODO TIKSLI INFORMACIJA DĖL PASIKEITUSIOS RENGINIO DATOS, RENGINYS PASKELBIAMA RENGINIŲ SKILTYJE.

Visame pasaulyje sparčiai plintant koronos virusui, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu masiniai renginiai nuo kovo 13 d. visoje Lietuvoje, taip pat ir Alytaus kultūros centre NEVYKS iki atskiro Vyriausybės nutarimo. Meno kolektyvų repeticijos šiuo metu taip pat stabdomos.

Dėl naujų renginių datų ir kitos informacijos, susijusios su bilietais, į kasą kreipkitės tel. nr. +370 659 86979. El.p. akkckasa@gmail.com. Kol kas lankytojai bus aptarnaujami tik nuotoliniu būdu (telefonu ir el. paštu).

Kovo 18 d. „Domino“ teatro spektaklis „Testas“ perkeliamas. Kai tik bus panaikintas draudimas organizuoti masinius renginius, „Domino“ teatras per 5 darbo dienas informuos visus žiūrovus apie karantino metu turėjusių įvykti spektaklių perkėlimą. Atkreipiame dėmesį, kad žiūrovai į perkeltus „Domino“ teatro renginius bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, jų keisti nereikia. Jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, siūloma peržiūrėti „Domino“ teatro repertuarą – jeigu turės galimybę organizatoriai, Jūsų įsigytus bilietus pakeis į kitą datą. Tokiu atveju, taip pat kilus ir papildomiems klausimams, prašoma kreiptis individualiai, el. paštu info@dominoteatras.lt ne vėliau kaip likus 3 darbo dienoms iki perkelto renginio datos.

Kovo 20 d. ansamblio „Lietuva“ koliažinė opera „Mažvydas“ perkeliama į spalio 8 d, bet dėl kultūros centro vidaus patalpų remonto dar kartą keliamas į gruodžio 8 d. Visi anksčiau įsigyti bilietai galioja ir dėl jų papildomai kreiptis nereikia. Jei Jūsų netenkina nauja spektaklio data, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766 Prašymai priimami iki rugpjūčio 1 d.

Kovo 21 d. grupės „Mango“ koncertas perkeliamas į lapkričio 5 d. 18:00. Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu Jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti nuo kovo 31 d. iki balandžio 30 d. Norėdami grąžinti bilietus, kreipkitės el. paštu info@bilietai.lt ir nuo kovo 31 d. iki balandžio 30 d. atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą (užpildytas formas siųsti nurodytu laikotarpiu). Prašymą rasite čia https://www.bilietai.lt/file/id/43766.

Kovo 25 d. Vido Bareikio koncertas „Ežero dugne“ perkeliamas į gruodžio 3 d. Anksčiau įsigyti bilietai galios ir dėl jų papildomai kreiptis nereikia.

Kovo 28–29 d. X tarptautinis Cirko festivalis perkeliamas į gruodžio 5–6 d. Įsigyti bilietai galios tie patys. Norėdami grąžinti bilietus kreipkitės iki kovo 31 d. į ticketmarket.lt kasas.

Balandžio 1 d. „Sare Roma“ ir Ištvano Kvik koncertas perkeliamas į rugsėjo 3 d. Bilietai galios tie patus. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki gegužės 16 d. Norėdami grąžinti bilietus, kreipkitės el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųskite užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Balandžio 7 d. grupės „Lietuvaičiai“ koncertas perkeliamas į rugpjūčio 6 d. Įsigyti bilietai galios tie patys. Bilietai, pirkti kasose, yra grąžinami kasose – už juos yra grąžinami grynieji pinigai (išimtiniais atvejais, jeigu kasoje nėra pinigų, klientas gali pildyti grąžinimo formą internetu, nurodydamas turimų bilietų brūkšniakodžius). El. bilietai ir bilietai, įsigyti „PayPost“ skyriuose, grąžinami užpildžius „Bilietų grąžinimo prašymą“ https://www.ticketmarket.lt/lt/p/puslapis/bilietu-grazinimo-prasymas

Balandžio 17 d. Andriaus Mamontovo koncertas – perkeliamas. Netrukus pasirodys nauja data.

Balandžio 20 d. Rolando Kazlo spektaklis „Pamoka“ – perkeliamas į gruodžio 1 d. Įsigyti bilietai galioja į perkeltą spektaklį ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu nauja renginio data Jums netinkama – bilietus galite grąžinti nuo liepos 1 d. iki liepos 31 d. Kreiptis tiesiogiai į bilietų platintoją www.tiketa.lt

Balandžio 22 d. „Domino“ spektaklis „Tobuli melagiai“ – bus perkeliamas. Sekite naujienas „Domino“ teatro feisbuke ir interneto svetainėje www.dominoteatras.lt

Balandžio 24 d. Jazzu koncertas „Mano namai“ perkeliamas į 2021 m. balandžio 24 d. Įsigyti bilietai galios tie patys. Jei netinka nauja data organizatorius suteiks kuponą. Dėl kupono kreiptis aiste@vabalofilmai.com

Tikimės, kad situacija pasaulyje greitai stabilizuosis ir galėsime toliau Jus kviesti į įvairius renginius. Linkime būti sveikiems, atsakingiems ir pakantiems, nė vieno renginio data nėra keičiama šiaip sau. Saugomės patys ir saugome Jus.