Naujienos

Kalėdinis miesto vakaras „Gera dalintis“ užbūrė alytiškių širdis

By 2019 18 gruodžio No Comments

Artėjant didžiosioms metų šventėms kultūros centras kartu su šokių studija „Aušrinė“ ir jos vadove Aušra Saulevičiūte alytiškius sukvietė į jaukumo ir įspūdingų pasirodymų kupiną vakarą „Gera dalintis“.

Renginys prasidėjo jungtiniu „Ave Marija“ pasirodymu, kuriame atlikėja Vakarė pasirodė su šokių studijos „Aušrinė“ šokėjomis bei cirko studijos „Dzūkija“ oro akrobatėmis. Nuskambėjus gausioms publikos ovacijoms į sceną įžengė renginio vedėjas alytiškis, šiuo metu gyvenantis ir studijuojantis užsienyje, Edvinas Česnulis, kuris paaiškino kodėl renginys gavo tokį skambų pavadinimą: „Laukiant Kalėdų užplūsta noras dalintis… Visomis prasmėmis, išdalinkime savo gražias mintis, šilumą, dėmesį artimam ir visa tai grįš su kaupu. Šiandien pradėkime gražų metų periodą, uždekime kalėdinį jausmų židinį. Šiandien su jumis dalinsis ypatingais pasirodymais gausus būrys mūsų miesto talentų. Pasidalinkite su jais savo šypsenomis, plojimais ir gera energija.“

Šventinio vakaro programa buvo gausi talentingų alytiškių kolektyvų pasirodymų, žiūrovai galėjo pasigrožėti: šokių studija „Alemana“ (vad. Lilija Bernatavičienė), šokių studijomis „Aušrine“ (vad. Aušra Saulevičiūtė) ir „Vakare“ (vad. Henrika Karnickaitė ir Simona Bujanauskaitė), Alytaus muzikos mokyklos pučiamųjų orkestru (vad. Rimantas Jočys), vokaline studija „Bel Canto“ (vad. Aldona Ramanauskaitė), šokių studija „Jette“ (vad. Raminta Parchomenkienė), LRT laidos „Šok su Žvaigžde“ finalistais Ligitu Bernatavičiumi ir Simona Naine, kameriniu choru „Varsa“ (vad. Vidas Simanauskas), Alytaus diksilendo (vad. Dainius Platūkis) ir Jurgitos Guževičienės dainomis, kūrybine studija „Alytaus miestelėnai“ (vad. Vidmantas Ežerskis), šokių studija „Dosado“ (vad. Povilas Lapinskas), cirko studija „Dzūkija“ (vad. Jurgita Bujanauskaitė ir Albertas Chazbijavičius).

Visa puokštė nuostabių pasirodymų nepaliko abejingu nei vieno žiūrovo, žmonės džiaugėsi, kokių didelių talentų turi mūsų miestas ir kaip smagu juos stebėti didžiojoje scenoje. Prieš renginį ir pertraukos metu veikusi Kalėdinė mugė nustebino lankytojus įvairiais rankų darbo gamybos produktais, čia dovanėlių artimiesiems įsigyti suskubo ne vienas alytiškis.

Koncertą vainikavo visų atlikėjų bendras valso šokis, o organizatoriai džiaugėsi išpildyta renginio idėja ir jau planavo datą kitų metų koncertui. Visi vieningai sutiko, kad „Gera dalintis“ renginys turi tapti tradiciniu.

Įrankių Juosta