Naujienos

Kristina Bujanauskaitė – „Lietuvos talentų“ SUPERfinalo 2-osios vietos nugalėtoja!

By 2020 18 gegužės 22 birželio, 2020 No Comments

Sekmadienio vakarą TV3 televizija savo žiūrovus kvietė pamatyti įspūdingą „Lietuvos talentai. Supervaikai“ finalą. Čia savo talentus pademonstravo visi teisėjų atrankas įveikę dalyviai.

Talentingieji Lietuvos vaikai scenoje demonstravo naujus pasirodymus ir taip kovojo dėl žiūrovų ir teisėjų meilės. Stengtis yra dėl ko – šou prizas 10 tūkst. eurų. Pirmajame pusfinalyje, pasirodė 12 teisėjų atrankas įveikusių dalyvių. Gabrielė Pareščiūtė, Kotryna Čerkauskaitė, Paulius Rimeikis, Lukrecija Šiaulytė, Motiejus Dudnikas, Perla Burneikytė, Tėja Krisiulevičiūtė ir Deimantė Gelažauskaitė, Miglė Miknevičiūtė, Julija Jevtušenkaitė, Sandra Jadeškaitė, Kristina Bujanauskaitė, Barbora Cirtautaitė. Tiesa, į superfinalą pateko tik 4 iš 12 dalyvių. Trys pirmosios vietos, pelniusios daugiausiai žiūrovų balsų, be kovos keliavo į superfinalą.

Viena iš superfinalisčių cirko studijos „Dzūkija“ akrobatė 14-metė Kristina Bujanauskaitė. „Tikras talentas šviečia iš toli. Matau tokį įdirbį ir užtikrintumą“, – sakė teisėja Neringa. Mergina pusfinalio metu pademonstravo įspūdingą oro akrobatikos pasirodymą, kuris nepaliko abejingų.

Kviečiame palaikyti Kristiną super finale Gegužės 31 d. per TV3 televiziją.
SUPERfinale Kristina iškovojo 2-ąją vietą!

Šaltinis: https://www.tv3.lt/naujiena/pramogos/1043352/pirmasis-lietuvos-talentai-supervaikai-finalas-kas-kova-tes-o-su-kuo-teks-atsisveikinti