Kultūriukas

group 42@2x 1

Kultūriukas

Alytaus kultūros centre po vidaus patalpų renovacijos įrengta nauja erdvė – vaikų kultūros studija. „Kultūriuko“ vardą gavusi studija 2021 m. rugsėjo mėnesį pakvietė mažuosius į atidarymą, o dabar tęsia veiklą ir kviečia šeimas pasinaudoti dar patogesne galimybe lankytis renginiuose.

Ne visų renginių turinys tinka mažiesiems žiūrovams, be to, ne visos šeimos turi, kas gali prižiūrėti vaikus, kol tėvai nuvyks į renginį. „Kultūriuko“ studijos aplinka draugiška vaikams, čia jie ras įvairių užduotėlių, žaidimų, žaislų, su vaikais bendrauja ir veiklas jiems siūlo prižiūrintis asmuo. Vienu metu studijoje priimama iki dešimties vaikų.

Studija atvira ne visada, darbo laikas parenkamas pagal renginių kalendorių, atsižvelgiant į tai, kurio renginio auditorija dažniau gali būti jaunos šeimos, turinčios mažamečių vaikų.

Registracija į „Kultūriuką“ vyksta telefonu +370 601 185 24, el. paštu komunikacija@alytuskc.lt. Registruojantis prašoma nurodyti vaiko vardą pavardę, amžių ir tėvų telefono numerį.

Iš anksto žinant, kurio renginiu metu bus reikalinga „Kultūriuko“ paslauga, pildykite anketą https://forms.gle/P8UjVQ1fRB5YFdga7

ŠIUO METU STUDIJA YRA ATNAUJINAMA.

kultūriukas1