NaujienosUncategorized @lt

PRASIDEDA ADVENTO IR KALĖDŲ KONKURSO „LELIUMOJ“ DALYVIŲ REGISTRACIJA

By 2023 9 lapkričio 17 lapkričio, 2023 No Comments
baneris leliumoj

Kaip ir kasmet, vaikų ir jaunimo advento ir Kalėdų tautosakos konkursas „Leliumoj“ kviečia visus Alytaus regiono švietimo įstaigų moksleivius, besidominčius tradicine kultūra, pasinerti į kalėdinių dainų sąskambius, pasakojimus. Šiais metais konkursas Alytaus kultūros centre vyks gruodžio 5 d. 10.00 val. ir apjungs dvi liaudies rūšis – dainuojamąją ir pasakojamąją. Jame skambės Kalėdų laikotarpio autentiškos giesmės ir dainos, sekami tautosakos kūriniai – pasakos, sakmės. Dalyvauti gali visų Alytaus regiono švietimo įstaigų 4 – 6 metų ugdytiniai ir 1 -12 klasių mokiniai.

Atsižvelgdama į pasakorių autentiškumą, išradingumą ir išraiškingumą, o dainorėlių – meniškumą, originalumą, autentiškumą, atlikėjus vertins profesionali komisija. Dalyvių registracija jau prasidėjo! Kviečiame Dzūkijos regiono švietimo įstaigų auklėtinius nesnausti ir aktyviai pildyti dalyvių anketas. Advento laikotarpiu pasinerkime į kalėdinių dainų sąskambius, pasakojimus, drauge pajuskime artėjančią Kalėdų dvasią.

 

Renginio nuostatai.

Visus norinčius dalyvauti iki lapkričio 18 d. kviečiame užpildyti dalyvio formą https://rb.gy/rznax.
Taip pat iki lapkričio 18 dienos elektroninio pašto adresu etnokultura@alytuskc.lt, prašome atsiųsti užpildytą asmens duomenų tvarkymo formą, kurią rasite čia.

Įrankių Juosta