Leliumoj A3

Gruodžio 05 d. 10:00 val., antradienis

Alytaus kultūros centras, mžoji salė

ADVENTO IR KALĖDŲ KONKURSO „LELIUMOJ“ KONCERTAS


Adventas, arba leliumai, tai susikaupimo ir laukimo metas, kada šiluma užplūsta mūsų širdis. Baigiant sukti tradicinį metų ratą, kviečiame susitikti jaukiame koncerte-konkurse, kuriame vaikų lūpose skambės Kalėdų laikotarpio autentiškos giesmės ir dainos, sekami tautosakos kūriniai – pasakos, sakmės.

 

Kaip ir kiekvienais metais Alytaus kultūros centre vyks advento ir Kalėdų tautosakos konkursas „Leliumoj“. Gruodžio 5 d. 10 val. kviečiame ne tik palaikyti jaunuosius konkurso dalyvius, bet drauge pasinerti į kalėdinių dainų sąskambius, pasakojimus, drauge pajusti artėjančią Kalėdų dvasią. Renginys nemokamas. Laukiame visų, besidominčių tradicine kultūra ir norinčių advento laikotarpiu prisiminti autentiškas pasakas, giesmes ir dainas.

 

Kviečiame Dzūkijos regiono švietimo įstaigų auklėtinius nesnausti ir aktyviai pildyti dalyvių anketas.

Dalyvių registracija vyksta iki lapkričio 18 d. Taip pat iki lapkričio 18 dienos elektroninio pašto adresu etnokultura@alytuskc.lt, prašome atsiųsti užpildytą asmens duomenų tvarkymo formą, kurią rasite čia.

Renginio nuostatai.

Daugiau apie konkursą www.alytuskc.lt/naujienos/

 

RENGINYS NEMOKAMAS


Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. komunikacija@alytuskc.lt)  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą. Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. komunikacija@alytuskc.lt, mob. +370 601 18524.


Įrankių Juosta