Balandžio 22 d. 18:00, Ketvirtadienis

Alytaus Kultūros Centras, Didžioji salė

„DOMINO“ teatras | premjera „Tobuli melagiai“


Vaidina

Eva – Miglė Polikevičiūtė, Renata Kutinaitė
Rokas – Eimutis Kvoščiauskas, Tomas Žaibus
Karlota – Emilija Latėnaitė – Beliauskienė
Lorenso – Jokūbas Bareikis, Valentinas Krulikovskis
Bjanka – Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė
Mario – Andrius Povilauskas
Pepė – Julius Žalakevičius, Sakalas Uždavinys


Informacija

Mieli DOMINO teatro žiūrovai,

norime Jums padėkoti už kantrybę laukiant informacijos bei pasidžiaugti, kad 2020 m. liepos 16 d. Vyriausybė priėmė sprendimą organizuojant renginius uždarose erdvėse nuo rugsėjo 1 d. neriboti žiūrovų skaičiaus.

Atsižvelgiant į tai, pranešame, kad spektaklis „Tobuli melagiai“, turėjęs vykti balandžio 22 d. 18 val., karantino bei draudimo organizuoti renginius uždarose erdvėse laikotarpiu, Alytaus kultūros centre, yra perkeliamas į 2021 m. balandžio 22 d. 18 val.

Žiūrovai į perkeltą spektaklį bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, jų keisti nereikia.

Jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, detalesnės informacijos prašome ieškoti čia: https://kakava.lt/domino-perkelta

Lauksime Jūsų DOMINO teatre!


Bilietai

Bilietų kaina: 13,13 – 21,21 Eur

PIRKTI BILIETUS

Visi turi 3 gyvenimus: privatų, viešą ir slaptą.

Nuotykių komedija  Tobuli melagiai“, sukurta pagal visame pasaulyje garsų italų režisieriaus Paolo Genovese filmą „Tobuli melagiai“ (angl. „Perfect Strangers“). Šios komedijos sėkmę neabejotinai lemia puikiai atskleista amžina kaip gyvenimas tema – ar artimi žmonės gali gyventi be paslapčių?

Draugų kompanija prie bendro vakarienės stalo nusprendžia pažaisti rizikingą žaidimą. Jie sudeda visus mobiliuosius telefonus ant stalo ir sutaria suskambus telefonui įjungti garsiakalbį ir leisti vieni kitiems klausytis pokalbių bei kartu skaityti gautas žinutes. Juk jie neturi ko slėpti! Bet kiekvienas skambutis ir žinutė atskleidžia vis daugiau meistriškai slepiamų paslapčių, pažinčių ir intrigų. Negi jie visi tokie tobuli melagiai?!

Kviečiame jus pasimėgauti istorija, kuria žavisi milijonai žmonių visame pasaulyje. Filmas „Tobuli melagiai“ jau įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip dažniausiai adaptuotas filmas kino istorijoje.