Rugsėjo 29 d. 19:00, Trečiadienis

Alytaus Kultūros Centras, Didžioji salė

Jazzu – akustinis koncertas „Mano namai“


Programoje

/ Šis renginis yra perkeltas iš 2020-ųjų metų pavasario. Visi anksčiau įsigyti bilietai galios ir šiam renginiui /
Atlikėja Jazzu, įprastai koncertuojanti didžiausiose šalies arenose, rudenį pradžiugins ir savo gerbėjus mažesniuose miestuose: rugsėjį-spalį įvyks jos akustiniai koncertai „Mano namai“.
Jazzu aplankys Kėdainius, Mažeikius, Jonavą, Uteną, Alytų, Ukmergę bei Marijampolę.
„Dievinu koncertuoti akustinėse erdvėse, kai galiu kiekvienam žvelgti į akis, kai viskas taip arti, taip intymu ir nelieka jokių paslapčių, tik visiškas atvirumas ir hipnotizuojantys garsai. Net atrodo, laikas sustoja ir imame kvėpuoti vienu ritmu“, – sako Jazzu.
Dainininkės koncertuose nelieka jokių sienų tarp scenos ir klausytojo: Jazzu pasakoja savo gyvenimo istorijas, sugulusias į populiariausias dainas, išpažįsta meilę, apnuogina savo jausmus. Elgiasi taip, lyg tai būtų jaukus vakaras jos šiltuose, draugams visuomet atviruose namuose.
„Mano namai“ – taip vadinasi ir koncertinė programa. O Jazzu atveju, namai visuomet ten – kur širdis.
„Lauksiu visų savo koncertuose! Seniai negrojau mažesniuose miestuose, tad jaučiuos skolinga gerą koncertą ir gerą nuotaiką. Po praėjusių sunkių metų tai bus tikra atgaiva sielai – susitikti su tais, kurie taip ilgai laukė. Žinokite, ir aš laukiau, o dabar laukiu dar labiau, tad susitiksime netrukus!“ – kalba atlikėja.
Šiltas ir jaukus Jazzu pasirodymas Alytuje – rugsėjo 29 d.
Bilietus platina Tiketa.lt
Kiti klausimai: info@vabalofilmai.com

Bilietai

Bilietų kaina: 29,30 – 52,90 Eur

PIRKTI BILIETUS