Informuojame, kad „Jazzu | Alytus“ koncertas, turėjęs vykti 2022m. rugpjūčio 26d. Alytaus kultūros centro amfiteatre yra perkeliamas į 2022m. rugpjūčio 12d. Marijampolės Hikvision areną (Marijampolės futbolo klubo komplekso teritorija). 

Įsigytus bilietus iki 2022m. rugpjūčio 1d. galite pasikeisti į koncertą vyksiantį 2022m. rugpjūčio 12d. Marijampolės Hikvision arenoje (Marijampolės futbolo klubo komplekso teritorija) kreipdamiesi į info@bilietai.lt.
Jei bilietų pakeitimas į perkeltą koncertą nedomina, iki 2022m. rugpjūčio 1d. prašome kreiptis į info@bilietai.lt ir užpildžius bilietų grąžinimo formą Jums bus atliktas pinigų grąžinimas už įsigytus bilietus.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Jazzu | Alytus


Programoje

Jazzu – viena geidžiamiausių ir daugiausia prestižinių apdovanojimų pelniusi Lietuvos atlikėjų, tačiau tarp jos ir klausytojo nėra sienos, atvirkščiai – dainininkė ateina atvira širdimi, tiesia jam ranką ir vedasi per savo muzikos pasaulį, verkia ar kvailioja kartu, pasakoja, kaip gimė jos hitai, perklausyti milijonus kartų, bet pati dainininkė kiekvieną kartą atlieka juos taip, kad visi pajunta malonų šiurpulį.
Patirk tai iš naujo šią vasarą išskirtinėje Jazzu koncertų serijoje! Drauge su muzikos grupe ji atliks tokius savo hitus kaip: “Vasara”, “Nusiplauni rankas”, “Po mano oda” bei daugelį kitų. Be to, dainininkė paruošė keletą naujų muzikinių siurprizų.
Tad nieko nelaukę kalendoriuje pasižymėkite įsimintiniausio vasaros koncerto datą ir susitinkame rugpjūčio 26d., Alytaus kultūros centro amfiteatre.
____________________________________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
________________
Renginys vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą, gėrimus ir skėčius.

Bilietai

Bilietų kaina: 24-50 Eur

PIRKTI BILIETUS