Spalio 19 d. 18:00, Antradienis

Alytaus Kultūros Centras

Jungtinis bardų koncertas


Programoje

Dalyviai: Giedrius, Agnė bei Nojus Arbačiauskai, Dalia ir Rimantas Vaicenavičiai, svečiai iš užsienio

XIX kartą vykstantis tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ – atvyksta į Alytų!

Giedrius ir Agnė Arbačiauskai – šeimyninis duetas scenoje, atliekantis savo kūrybos dainas jau nuo 2007 metų. Violončelės, balso ir gitaros garsai suskamba scenoje moderniųjų lietuvių poetų eilėmis. Koncerto metu Alytuje šis duetas virs trio –  scenoje kartu su tėvais pasirodys ir Nojus Arbačiauskas, kurio balsas nepaprastai praturtina autorinių dainų skambesį.

Dalia Vaicenavičienė – folkloro tyrinėtoja, pedagogė ir atlikėja, grupės , „Kūjeliai“ pagrindinių muzikantų ir atlikėjos Liucės mama. Prasidėjus karantinui Dalia išmoko groti gitara ir ėmė kurti autorinius romansus bei dainuojamąją poeziją. Jos tekstuose poetiškai jautrios emocijos, besiskleidžiančios taip melodingai, kad norisi jungtis ir dainuoti kartu. Koncerte Alytuje dainų skambesį grodamas gitara stiprins ir puoš vyras Rimantas.

Dainuojamosios poezijos grožiu koncerto metu dalinsis ir festivalio „Tai – aš“  svečiai iš užsienio!

Bilietus 1 val. prieš renginį bus galima įsigyti ir renginio vietoje.

Festivalio „Tai – aš“ koncertas – TIK su galimybiu pasu.

Festivalio programą remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė.

Apie festivalį

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ tai: bendruomeninės, tarpkultūrinės kūrybinės laboratorijos jauniesiems dainų ir tekstų autoriams, atlikėjams, po Lietuvos miestelius ir į kaimynines šalis keliaujantys koncertiniai ekipažai, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams Šv. Kotrynos bažnyčios scenoje bei jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai bardiškos muzikos gurmanams…


Bilietai

Bilietų kaina: 6 Eur

PIRKTI BILIETUS