Informuojame, kad „Kastytis Kerbedis | Alytus“ koncertas, turėjęs vykti 2022m. rugpjūčio 27d. Alytaus kultūros centro amfiteatre yra perkeliamas į 2022m. rugpjūčio 13d. Marijampolės Hikvision areną (Marijampolės futbolo klubo komplekso teritorija). 

Įsigytus bilietus iki 2022m. rugpjūčio 1d. galite pasikeisti į koncertą vyksiantį 2022m. rugpjūčio 13d. Marijampolės Hikvision arenoje (Marijampolės futbolo klubo komplekso teritorija) kreipdamiesi į info@bilietai.lt.
Jei bilietų pakeitimas į perkeltą koncertą nedomina, 
iki 2022m. rugpjūčio 1d. prašome kreiptis į info@bilietai.lt ir užpildžius bilietų grąžinimo formą Jums bus atliktas pinigų grąžinimas už įsigytus bilietus.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Kastytis Kerbedis


Programoje

Kastytis Kerbedis – vienas populiariausių išskirtinio balso bei charizmos atlikėjų, kuris jau rugpjūčio 27d. pasirodys Alytaus kultūros centro amfiteatre ir į savo koncertą pakvies visus savo klausytojus bei gerbėjus!

Koncerto metu galėsite išgirsti ne tik jau legenda tapusias dainas, tokias kaip: “Mėlynakė”, “Sakale, lėk”, “Dėl tavęs galiu”, “Pienių vynas“, bet ir naujausius, itin greit dėmesio sulaukusius hitus: „Man ramu“, „Vandenynai“ bei visai šviežiai išleistą kūrinį, skirtą  Ukrainai: „Ar daug prašau“.

Be jokių abejonių, Kastyčiui svarbiausia – klausytojas. Svarbiausia, ką klausytojas matys bei pajus, todėl vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų skiria dėmėsį ne tik nepriekaištingam stiliui muzikoje, bet ir pasirodymo sprendimams, šviesos efektams ir žinoma, tinkamiems kostiumams.

Patirkite ir pamatykite nepamirštamą bei vasarišką Kastyčio Kerbedžio pasirodymą jau rugpjūčio 27d. Alytaus kultūros centro amfiteatre ir puikiai praleiskite laiką!

Renginio eiga:
19:00 Durys
20:00 Renginio pradžia – TBA
20:30 Kastytis Kerbedis

_______________

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

________________
Renginys vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą, gėrimus ir skėčius.


Bilietai

Bilietų kaina: 20 – 40 Eur

PIRKTI BILIETUS