MERŪNAS ,,Nepaliesta muzika” naujojo albumo pristatymo koncertas

Gruodžio 27 d. 18:00 val., trečiadienis

Alytaus kultūros centras, Didžioji salė

MERŪNAS ,,Nepaliesta muzika” naujojo albumo pristatymo koncertas


MERŪNAS „Nepaliesta muzika“ naujojo albumo pristatymo koncertas – penkiolikos pasirodymų turas per Lietuvą, gruodžio 10-31 dienomis.

 

Gerbėjų laukia nemenka staigmena – didžioji dalis albumo dainų sukurta paties MERŪNO. Tai pirmas kartas per daugiau nei dvidešimties metų trukmės karjerą, kai vienas geriausių šalies tenorų viešai pristato autorines dainas. Jos ne vieną nustebins savo dinamiškumu.

 

„Norėjau, kad būtų kuo mažiau liūdesio mano muzikoje. Kaip sakoma, kad ne ašarą braukti, o kojas pakilnoti. Ieškau modernesnio skambesio“, – prisipažįsta jis. Naujojo albumo „Nepaliesta muzika“ pristatymo koncerte jam akompanuos muzikos grupė.

 

„Nuo pat karjeros pradžios įpratau, kad dainas tik atlieku. Galbūt todėl, ilgus metus nebuvo lengva grįžti prie kūrybos proceso“, – prisipažįsta MERŪNAS.

 

Jis pasakoja, kad dar mokydamasis Juozo Gruodžio konservatorijoje Kaune, drauge su bendraminčiais buvo subūręs muzikos grupę ir rašė dainas. Tačiau vėliau, laimėjus realybės šou „Kelias į žvaigždes“ ir pradėjus sėkmingą solinę karjerą, atsirado nemažai kompozitorių, kurie tiesiog mėgavosi galimybe kurti specialiai MERŪNUI ir jo be galo gražaus tembro balsui.

 

Unikalus ir plataus diapazono MERŪNO vokalas vystėsi ir metams bėgant tapo tarsi per sudėtingu kūrėjams. „Pradėjau sėkmingai dainuoti operą. Tada ir prasidėjo abejonės, kokią muziką man geriausia kurti, kad tiktų visam diapazonui“, – pasakojo MERŪNAS.

 

Tuomet jis ir nutarė, kad savo balsą geriausiai pažįsta pats, o ir jausmų, kurie galėjo išsilieti dainomis, per ilgus metus daug prisikaupė. MERŪNAS grįžo prie ištakų – autorinės kūrybos.

 

Per daugiau nei metus gimė „Nepaliesta muzika“. Dainininkas sako, kad labai jaudinasi viešindamas savo kūrybą ir naujojo albumo pristatymo koncertas – tarsi ilgą laiką puoselėtos svajonės išsipildymas.

 

MERŪNAS pasakojo, kad autorines naujojo albumo „Nepaliesta muzika“ dainas kurdavo vienatvėje, atsiribojęs nuo šeimos ir viso pasaulio. „Man reikia ramybės, įsigilinti į save. Pastebėjau, kad geriausias metas kūrybai – nuo devintos vakaro, kai visa gamta rengiasi miegui, aplinka nurimsta, sustingsta. Tada girdžiu savo mintis“, – sako dainininkas.

 

MERŪNAS išdavė, kad vieną albumo dainą dedikavo mamai, kurios neteko būdamas labai jaunas. „Ši tema mano širdyje itin jautri. Keisčiausia, kad daina gimė energinga, net sakyčiau šokinio skambesio. Pačiam buvo netikėta, bet būtent taip ją pajutau“, – sako jis.

 

Pirmoji daina, kurią jis nusprendė pristatyti publikai vadinasi „Mylėk širdim“, jai nufilmuotas impozantiškas vaizdo klipas. „Jaudinuosi pristatydamas dainas kaip niekad anksčiau, turbūt tokia kūrėjo dalia“, – šypsosi jis.

 

Gruodžio 10 Vilnius Kotrynos bažnyčia

Gruodžio 12 Plungė
Gruodžio 13  d. Panevėžys
Gruodžio 15 d. Telšiai
Gruodžio 16 d. Klaipėda
Gruodžio 17 d. Jonava
Gruodžio 19 d. Šiauliai
Gruodžio 20 d. Radviliškis
Gruodžio 21 d. Utena
Gruodžio 22 d. Tauragė
Gruodžio 23 d. Birštonas
Gruodžio 26 d. Mažeikiai
Gruodžio 27 d. Alytus
Gruodžio 29 d. Kaunas
Gruodžio 31 d. Marijampolė

 

https://www.facebook.com/photo?fbid=654501896794194&set=a.384504567127263

https://www.instagram.com/p/CyOXAMJtlaJ/


Bilietai

Bilietų kainos: 25,00 – 29,90 Eur

PIRKTI BILIETUS

Įrankių Juosta