Lapkričio 13 d. 18:00, Sekmadienis

Alytaus Kultūros Centras, Didžioji salė

Mulen Ružo legenda


Programoje

MULEN RUŽO LEGENDA

SOLIDUS GYVO GARSO KONCERTAS

Unikalus ir autentiškas muzikinis projektas Lietuvoje – MULEN RUŽO LEGENDA!

Netikėtas tercetas – talentingieji dainininkai Liepa Mondeikaitė, Justinas Lapatinskas ir charizmatiškasis dainuojantis aktorius Simonas Storpirštis – atskleis skirtingus charakterius ir kartu su gyvo garso grupe bei styginiais instrumentais perkels jus į užburiantį pasaulį. Specialiai šiam projektui ruošiamos netikėtos aranžuotės bei kuriamas išskirtinis šviesų dizainas.

„Mulen Ružas“ – įspūdingas 1889-ųjų metų Paryžiaus vakarėlio pasaulis, kuris stebina netikėtumais, kuriame jaučiamas šurmulys bei stiprios emocijos. Šia tema yra sukurtas ne vienas filmas bei miuziklas, bet šį kartą būsite nustebinti kitokiu „Mulen Ružo“ pasirodymu – surengsime subtilų koncertinį variantą. Koncerte atskleisime neįtikėtiną „Mulen Ružo“ meilės istoriją – kai geismas, aistra, pavydas išveda iš proto, o tyra, tikra meilė panaikina visus barjerus. Tai pasakojimas apie meilę – gyvuosiančią amžinai.

Jūsų laukia solidus muzikinis projektas, kuriame skambės „Your song“, „Roxane“, „Come what may“, „Lady marmalade“ ir kiti žinomi kūriniai iš Bazo Lurmano filmo „Mulen Ružas“ bei iš daugybę „Tony“ apdovanojimų pelniusio Brodvėjaus miuziklo tuo pačiu pavadinimu.

Koncerto režisierius – Jokūbas Bareikis
Kostiumų dailininkė – Greta Subatavičiūtė

Atlikėjai ir muzikantai:

Liepa Mondeikaitė – vokalas

Justinas Lapatinskas – vokalas, gitara
Simonas Storpirštis – vokalas

Vytis Smolskas – klavišiniai

Kostas Balčiūnas – gitara

Martynas Garbačas – bosinė gitara

Mindaugas Stundžia – perkusija

Ieva Makauskaitė – smuikas


Bilietai

Bilietų kaina: 19 – 29 Eur

PIRKTI BILIETUS