XI-asis tarptautinis Alytaus cirko festivalis su Mantu Wizard

Gruodžio 03 d. 15:00 val., sekmadienis

Alytaus kultūros centras, Didžioji salė

XI-asis tarptautinis Alytaus cirko festivalis su Mantu Wizard


Šių metų Alytaus cirko festivalio-konkurso scenoje išvysime stebuklingą draugystę. Pirmą kartą šio festivalio programoje žiūrovų laukia ne tik tradicinio cirko artistų iš įvairių šalių numeriai, bet ir iliuzijos meno pasirodymai. Baigiamajame festivalio renginyje, kartu su cirko pasirodymais, žiūrovus stebins ir pasaulyje pripažintas iliuzijos meno meistras, puikaus humoro jausmo nestokojantis, Mantas Wizard. Taip pat išvysime ir šiuolaikinio cirko trupės Kanta Company pasirodymą.  Nuotaikingus, bet ir verčiančius susimąstyti, spektaklius kuriančią trupę įkūrė trys cirko menininkai: Kęstas Matusevičius (LT), Aino Mäkipää (FI), Lyla Goldman (JAV). Savo spektakliuose kūrybinė grupė stengiasi kurti kasdienę, atpažįstamą atmosferą, kuri cirko pagalba transformuojama į nepaprastą, siurrealų pasaulį. Po pirmojo spektaklio „Drabužiai ir mes“ trupė apkeliavo Europą, o gruodžio 3 dieną juos išvysime Alytaus kultūros centro scenoje, baigiamajame Alytaus cirko festivalio koncerte.

 

Pirmąją festivalio-konkurso dieną į Alytaus kultūros centro sceną sugužės cirko artistai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Šveicarijos, Danijos ir Ukrainos. Alytiškiams įspūdingus pasirodymus demonstruos ir konkurse dėl šių metų nugalėtojo vardo varžysis 9 cirko kolektyvai – daugiau kaip 70 atlikėjų. Šiam festivaliui-konkursui ne vieną įspūdingą numerį taip pat intensyviai ruošia ir Alytaus kultūros centro cirko studijos „Dzūkija“ auklėtiniai. Tad alytiškius ir miesto svečius jau gruodžio 2-3 dienomis kviečiame kartu leistis į magišką, paslapčių ir įspūdingų pasirodymų kupiną cirko pasaulį ir palaikyti savo miesto jaunuosius artistus.

 

Programoje numatyta net 40 įvairaus žanro pasirodymų, skirti visiems žiūrovams – nuo pačių mažiausių iki vyriausių. Festivalio konkursinę programą gruodžio 2-ąją alytiškiai ir  miesto  svečiai galės stebėti nemokamai. Numatyti trys festivalio-konkurso turai 13, 15 ir 17 valandomis. Tad laukiame visų, mėgstančių cirką ir besižavinčių triukais, kuriuos tikrai atlikti gali ne kiekvienas. Dalyvių pasirodymus vertins tarptautinė komisija, kurią sudarys kompetentingi cirko meno atstovai, ekspertai ir kitų scenos meno žanrų profesionalai.

 

Komisijos aukščiausiomis vietomis įvertintų atlikėjų pasirodymus žiūrovai išvys finaliniame Alytaus cirko festivalio-konkurso koncerte gruodžio 3 d. 15 val. Baigiamojo festivalio renginio metu žiūrovai išvys geriausius konkurso pasirodymus, pelniusius artistams nugalėtojo vardą. Renginio metu laureatai bus apdovanoti Alytaus Rotary klubo įsteigtais piniginiais prizais ir unikaliomis ir išskirtinėmis, menininko Arvydo Švirmicko sukurtomis statulėlėmis. Be išskirtinių cirko numerių programoje taip pat išvysime ir bene daugiausiai tarptautinių apdovanojimų Lietuvoje turinčio iliuzionisto – Manto Wizard triukus. Laukia išties puikus renginys, kupinas pritrenkiančių, išskirtinių cirko pasirodymų ir netikėtų, sužavinčių ir užburiančių magijos triukų.

 

Pagrindinis festivalio-konkurso rėmėjas

 

 

 


Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. komunikacija@alytuskc.lt)  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą. Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. komunikacija@alytuskc.lt, mob. +370 601 18524.

 


Bilietai prekyboje netrukus

Bilietų kaina: 6,06 Eur

PIRKTI BILIETUS

Įrankių Juosta