XXI Tarptautinis Dainavos šalies muzikos festivalis

Liepos 9 d. 19:00, Sekmadienis

Alytaus miesto sodas

XXI Tarptautinio Dainavos šalies muzikos festivalio uždarymas | UKRAINOS VYRŲ VOKALINIO ANSAMBLIO „MAN SOUND“ KONCERTAS


Programoje

Dvidešimt pirmąjį sezoną Alytuje organizuojamas tarptautinis Dainavos šalies muzikos festivalis kaskart kviečia pasimėgauti klasikinės muzikos įvairove. Koncertinė programa, tai lyg dovana kiekvienam alytiškiui ar miesto svečiui.  Klasikinės muzikos virtuozai, kultūrinė ir muzikinė edukacija, išskirtinės asmenybės – visa tai sutelpa į Dainavos šalies profesionaliosios muzikos koncertinę programą.

 

„Man Sound“ švenčia žmogaus balso universalumą. Jų harmoningas atlikimas, nuostabūs vokaliniai įgūdžiai, turtinga tembrų paletė, emocijos ir natūralumas grupei leido pelnyti pripažinimą tarp kokybiškos vokalinės muzikos gerbėjų. „Man Sound Group“ buvo įkurta 1994 m. gruodį. Šiandien „Man Sound“ yra a cappella žanro ekspertai ir viena populiariausių šio žanro grupių Ukrainoje.

 

„Man Sound“ yra dalyvavę daugiau kaip 70-yje festivalių 27-iose pasaulio šalyse. Nuo Belgijos iki Taivano, nuo Kinijos iki Aliaskos. Džiazo legenda Lionelis Hamptonas ne kartą asmeniškai kvietė dalyvauti žymiame Lionelio Hamptono džiazo festivalyje. Kai kurie grupės pelnyti apdovanojimai: „Geriausia vokalinė grupė“ apdovanojimuose „All American Entertainment Awards“ (Bransonas, JAV), Didysis prizas tarptautiniame a cappella grupių konkurse vokal.total (Gracas, Austrija), apdovanojimas „ShowBiz Award“ geriausioms Ukrainos džiazo grupėms.

 

Festivalio koncertus veda muzikologas Viktoras Gerulaitis

 

Festivalį iš dalies finansuoja LIETUVOS KULTŪROS TARYBA


* Renginyje bus fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ir (ar) vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse.


Įrankių Juosta